okulista Kraków
OKOAKCENT
Specjalistyczna praktyka chorób oczu
okulista Kraków
Dr n. med. Marek Hanarz
Specjalista chorób oczu
Dr. med.univ.

Aktualności

W dniach 16.06 do 19.06.2018r. odbył się 36 Światowy Kongres Okulistyczny "WORLD OPHTHALMOLOGY CONGRESS" w Barcelonie, w budynku Fira Gran Via, w którym wzięli udział okuliści ze 140 krajów. Reprezentował nas dr Marek Hanarz w szeregu odczytów, wykładów i konferencji dotyczących jaskry i siatkówki oka.

Konferencja w Barcelonie

30.10.2017

Podobno człowiek uczy się całe życie i chociaż niewątpliwie jest to prawda, wydaje nam się, że lekarzy dotyczy to w szczególności. Dlatego, żeby nie pozostawać w tyle i wciąż móc świadczyć dla naszych pacjentów usługi na najwyższym poziomie byliśmy na Kongresie Chirurgów Europejskiego Towarzystwa Zaćmy i Refrakcji (European Society of Cataract & Refractive Surgeons).

Towarzystwo to powstało w 1991 roku, przyjmując za swój cel propagowanie zarówno edukacji, jak i badań w obszarze okulistyki. Szczególnie koncentruje się ono na badaniach śródgałkowej implantacji soczewki oraz chirurgii refrakcyjnej. ESCRS zrzesza ponad 7,5 tys. członków ze 130 krajów na świecie.

W stolicy Portugalii odbył się już 35. Kongres ESCRS. W Lizbonie reprezentował nas dr Marek Hanarz. W dniach 7-11 października uczestniczył on w szeregu prelekcji, odczytów i dyskusji, których celem było nie tylko poszerzanie posiadanej już wiedzy, ale także zdobycie świeżej perspektywy na podstawie wyników najnowszych badań. Dla OKOAKCENT to właśnie ciągłe doskonalenie się jest kluczem do diagnozowania i leczenia na najwyższym poziomie.

Konferencja

W gabinecie dr n. med. Marka Hanarza został zakupiony nowoczesny Tomograf Komputerowy Oka TOPCON 3D Maestro.

© by OKOAKCENT - klauzula informacyjna o stosowaniu RODO - RODO - oświadczenie - zgoda english version
okulista Kraków, okulista Marek Hanarz strony internetowe Kraków - propages.pl - eNeRGy CMS 2.0