okulista Kraków
OKOAKCENT
Specjalistyczna praktyka chorób oczu
okulista Kraków
Dr n. med. Marek Hanarz
Specjalista chorób oczu
Dr. med.univ.
Logowanie (jeśli nie masz jeszcze konta to załóż konto za darmo!)

FORUM OKOAKCENT

Witamy w forum dyskusyjnym gabinetu okulistycznego OKOAKCENT

Bardzo dobry

Gabinet pierwsza klasa, świetnie przystosowany i bardzo dobrze wyposażony. Nie wyobrażam sobie chodzić gdzie indziej, niż do okoakcent i do pana doktora Hanarza. Uczciwy człowiek, pełen zaangażowania i oddania pacjentowi.

Sprawdzony

Świetnie wyposażony, specjalistyczny gabinet okulistyczny. Jeden z lepszych w Krakowie. Naprawdę warto tam się zapisać, aby zostać dobrze przebadanym i zrobić sobie różne badania w jednym miejscu.

Jeden z lepszych

Bardzo sobie cenię gabinet okoakcent oraz pana doktora Hanarza. Uważam, że to jeden z lepszych gabinetów okulistycznych w krakowie. Warto tam zajrzeć i dobrze się przebadać, bo to w pełni specjalistyczny gabinet.

dobry

Jestem stałym pacjentem gabinetu okoakcent. Wszystko jest w jak najlepszym porządku, a ja jestem zadowolona ze świadczonych tam usług i mnogości badań.

sprawdzony gabinet

Uważam, że okoakcent to bardzo dobry gabinet. Warto tam naprawdę dopłacić za badanie, bo wtedy mamy pewność, że lekarz oglądnie nasze schorzenie z innej strony. Wszystko jest tutaj bardzo profesjonalne i na wysokim poziomie.

jestem zadowolona

Jestem zadowolona z tego jak przebiegała wizyta. Pan doktor przykłada się, aby sprawdzić wszystkie aspekty choroby, robi przeróżne badania. Warto tam przyjść i dopłacić za leczenie, bo wszystko przebiega w pełni profesjonalnie.

Najlepszy

Jestem bardzo zadowolona że trafiłam w to miejsce, ponieważ jest to bardzo dobry i specjalistyczny gabinet okulistyczny. Pan doktor robi dużo różnych badań i jest przy tym bardzo dokładny.

polecam

Jestem pod wrażeniem gabinetu okoakcent. Bardzo dobrze wyposażony i specjalistyczny. jeden z lepszych w krakowie. jestem stała pacjentką i każdemu polecam.

pacjentka

Jestem tutaj stałą pacjentką, poniewaz okoakcent to według mnie najlepszy gabinet w krakowie. Pan doktor jest bardzo miły, dużo podpowie, zawsze uśmiechnięty.

Dobry

Gabinet bardzo dobrze wyposażony, zatem warto się tutaj udać na specjalistyczne badania wzroku. Doktor ma duże doświadczenie, można mu zaufać.

© by OKOAKCENT - klauzula informacyjna o stosowaniu RODO - RODO - oświadczenie - zgoda english version
okulista Kraków, okulista Marek Hanarz strony internetowe Kraków - propages.pl - eNeRGy CMS 2.0