okulista Kraków
OKOAKCENT
Specjalistyczna praktyka chorób oczu
okulista Kraków
Dr n. med. Marek Hanarz
Specjalista chorób oczu
Dr. med.univ.
Logowanie (jeśli nie masz jeszcze konta to załóż konto za darmo!)

FORUM OKOAKCENT

Witamy w forum dyskusyjnym gabinetu okulistycznego OKOAKCENT

zachwycona

Jestem zachwycona jakością tego gabinetu. To chyba jeden z lepszych gabinetów okulistycznych w krakowie. Dużo sprzętu i możlwiość przebadania się pod różnymi kątami.

dobry

uważam, że to jeden z lepszych gabinetów okulistycznych w warszawie. Można tu przeprowadzić pełna diagnostykę oczu, a także skonsultowac się ze świetnym specjalistą

w porządku

jestem bardzo zadowolona z każdej wizyty. Gabinet jest specjalistyczny i mozna tu zrobić rożne badania. warto dopłacić, ale mieć zrobione rzetelne badania, które zostaną sprawdzone przez specjalistę.

świetny

Jestem bardzo zadowolonym pacjentem i często korzystam z gabinetu, jestem pacjentem doktora Hanarza. mam do niego pełne zaufanie i polecam każdemu.

Bardzo dobry

Uważam, że okoakcent to bardzo dobry, specjalistyczny gabinet. Pan doktor to bardzo mily i uprzejmy czlowiek. Da się z nim normalnie porozmawiać i dostać wszystkie niezbędne informacje.

Warto!

Warto dopłacic za wizytę i miec pewność, że zostaniemy porządnie przebadani. Pan doktor zleca dużo badań, co mi się podoba. Bo rozpatruje różne możliwości i czuję, że niczego nie ominie. To profesjonalny lekarz!

Stała pacjentka

Jestem stała pacjentką tego gabinetu. Lubie tutaj zagladać, bo zawsze czeka na mnie miła atmosfera, rzetelne badanie i miły pan doktor.

Zadowolony

Jestem bardzo zadowolony z usług gabinetu okoakcent, ponieważ oferuje on wiele. Mnóstwo badań, równiez specjalistycznych i przede wszystkim świetną opiekę pana doktora Hanarza.

zachwycona

Jestem stałą pacjentką i uważam, że to jeden z lepszych gabinetów okulistycznych w Krakowie. Pan doktor jest wpaniały!

świetny gabinet

Jestem pod wrażeniem tego gabinetu.Przede wszystkim tego, że można tutaj zrobić sobie wszystkie specjalistyczne badania w jednym miejscu. Zostanie sie od razu zdiagnozowanym przez świetnego specjalistę i mozna od razu wdrożyć leczenie.

© by OKOAKCENT - klauzula informacyjna o stosowaniu RODO - RODO - oświadczenie - zgoda english version
okulista Kraków, okulista Marek Hanarz strony internetowe Kraków - propages.pl - eNeRGy CMS 2.0