okulista Kraków
OKOAKCENT
Specjalistyczna praktyka chorób oczu
okulista Kraków
Dr n. med. Marek Hanarz
Specjalista chorób oczu
Dr. med.univ.
Logowanie (jeśli nie masz jeszcze konta to załóż konto za darmo!)

FORUM OKOAKCENT

Witamy w forum dyskusyjnym gabinetu okulistycznego OKOAKCENT

Praktyka

Pan doktor ma praktykę w pracy za granicą gdzie szanuje się klienta i jego pieniądze! To jak gwiazdka Michelin w gastronomii, można dobre zasady wprowadzać w Polsce ale nauczyć się ich trzeba na obczyźnie żeby w tą naszą bylejakość wnieść JAKOŚĆ!

Austriak

Krotko

Ja powiem krótko, byłem w wielu miejscach, zadowolony byłem tylko tu! I tyle w temacie!

Anonim

Ha Ha Ha

Uśmiałam się jak norka z tego pana co napisał krótko i na temat ;P No bo to tak jest, że nieraz myślimy sobie, aaa zaoszczędzę. A jak coś jest tanio to bywa różnie. Dawniej gosposie mówiły, że nie stać je na tanie rzeczy - mnie też dlatego na zdrowiu nie będę oszczędzała. A wogóle to tu wcale nie jest drogo

Marzena

laurki

laurkami a jak ktoś wie co robi to jest git.

Anonim

Tak

Zgadzam się z przedmówcą, tak trzymaj doktorze!

Anonim

Forum

Każde forum w internecie prędzej czy później obniża swoje loty. To nie kwestia tego czy mu ludzie kadzą czy nie, to życie. Liczę, że to co tu wyczytałem jest prawdą! Ide do tego pana jutro po raz pierwszy!

Anonim

Rewelacyjny lekarz

Witam,
dodaję swoją opinię o dr Marku Hanarzu.
Ten lekarz URATOWAŁ mi życie. Po rocznym leczeniu oczu skierował mnie na usg żył szyjnych - to był strzał w "10". Jestem już po wstawieniu stendu w żyłach szyjnych. Gdyby nie to skierowanie na usg groziło mi kalectwo (operacja była w ostatniej chwili) lub w lepszym wypadku śmierć.
Bardzo dziękuję Panie Doktorze
Nina

Bardzo polecam

Jestem bardzo zadowolonym pacjentem, Pan doktor jest bardzo miły i rzeczowy. Wszystko dokładnie wyjaśnia i stara się, aby wszystko co związane z chorobą oka pacjenta było do końca wyleczone, nie bagatelizuję nawet najdrobniejszych początków choroby, które w przyszłości mogą być poważne.
Byłem u wielu lekarzy okulistów i każdy bagatelizował mój problem, wręcz go nie widział. Gdyby nie Pan doktor w przyszłości było by ze mną kiepsko.
Nie mówiąc o wysokiej jakości sprzętu okulistycznego oraz dużej wiedzy medycznej i doświadczeniu Pana doktora.
Bardzo polecam Pana doktora Marka Hanarza, któremu naprawdę zależy na zdrowiu pacjenta.

Jarosław Cz.

Polecam okulistę Pana Marka Hanarza

Jak dla mnie odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Fachowe wyjaśnienie dotyczące mojej choroby i jak jej można zaradzić. Wszystko super łącznie z domową atmosferą (kawą i słodyczami w chwili oczekiwania). Za rozsądną cenę badania na wysokiej klasy sprzęcie. Polecam
Katarzyna

Katarzyna Kasia_S@interia.pl

Dobór soczewek

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pan doktor dobrał dla mnie moc soczewek do okularów, a także moc soczewek kontaktowych. Bardzo dobry profesjonalista. Polecam!
Anna S.

Anna S

© by OKOAKCENT - klauzula informacyjna o stosowaniu RODO - RODO - oświadczenie - zgoda english version
okulista Kraków, okulista Marek Hanarz strony internetowe Kraków - propages.pl - eNeRGy CMS 2.0