okulista Kraków
OKOAKCENT
Specjalistyczna praktyka chorób oczu
okulista Kraków
Dr n. med. Marek Hanarz
Specjalista chorób oczu
Dr. med.univ.
Logowanie (jeśli nie masz jeszcze konta to załóż konto za darmo!)

FORUM OKOAKCENT

Witamy w forum dyskusyjnym gabinetu okulistycznego OKOAKCENT

Nie polecam!

Jakiś czas temu, Pan Doktor zdiagnozował u mnie i u mojego znajomego jaskrę. Postanowiliśmy to sprawdzić u najlepszych specjalistów w Instytucie Leczenia Jaskry w Warszawie. W moim przypadku okazało się, że o żadnej jaskrze nie ma mowy, do tego Pan doktor źle określił ciśnienie dna oka, a co za tym idzie, niepotrzebnie wydałam ponad 500 zł u Pana Doktora. Znajomemu natomiast, diagnozując jaskrę zapisał krople, kompletnie z tą chorobą nie związane. Powtórzę, że opinia ta nie została wydana przez nas, tylko przez spacjalistów zajmujących się tą chorobą.

Niezadowolona klientkaOdpowiedź
W emailu "niezadowolonej klientki" zawarte są ze sobą sprzeczne informacje. Jeżeli została rozpoznana jaskra, to nie ma możliwości aby Pani nie otrzymała recepty na krople obniżające ciśnienie oczu! Natomiast z treści wynika, że otrzymała Pani krople, które nie są związane z leczeniem jaskry, co nie jest tożsame z rozpoznaniem jaskry! Rozpoznanie jaskry często jest procesem rozłożonym w czasie i dokonuje się na podstawie pogarszających się wyników. O tej różnicy każdy pacjent jest dokładnie poinformowany. Na jakiej podstawie Pani twierdzi, że ciśnienie oczu zostało źle zmierzone. Wyjaśniam, że ciśnienia śródgałkowe są zmienne nawet w zakresie doby, a coż innego dopiero innego dnia. W celu dokładnego wyjaśnienia Pani przypadku proszę o podanie imienia i nazwiska w celu odszukania kartoteki i wyjaśnienia sprawy.

Dr n. med. Marek Hanarz

Zadowolony pacjent

Doktor Marek Hanarz to wybitny specjalista w swojej dziedzinie. Pan doktor jest bardzo kompetentnym i obdarzonym rozległą wiedzą okulistą, który każdego pacjenta traktuje indywidualnie i zawsze wykonuje badanie wzroku w sposób niezwykle skrupulatny. W dodatku pan doktor zawsze cierpliwie odpowiada na pytania pacjenta. Mogę stwierdzić, że mam skalę porównawczą, gdyż wcześniej z moimi dolegliwościami odwiedziłem wielu znanych krakowskich okulistów, i żaden z nich nie potrafił zdiagnozować co mi dolega. Dopiero pan doktor Hanarz postawił trafną diagnozę (zapalenie opryszczkowe rogówki) i przepisał skuteczne leczenie. W gabinecie znajduje się nowoczesny sprzęt diagnostyczny, dzięki któremu można wykonać komplet badań okulistycznych, a pani asystentka jest bardzo miła. Serdecznie polecam.

Szymon Sipiora szymon.sipiora@gmail.com

Najlepszy okulista jakiego spotkałam

Witam wszystkich! Mam 25 lat. Od okresu dojrzewania mam problemy ze wzrokiem. Badało mnie już wielu lekarzy okulistów, niestety za każdym razem kończyło się to przepisaniem nowych szkieł i tłumaczeniem, że w tym wieku tak możę być. Jednak moje dolegliwości nie były jedynie kiepskim widzeniem, był to różnego rodzaju dyskomfort. Znalazłam w internecie sporo pozytywnych opinii na temat dr Hanarza, więc postanowiłam się do niego udać, w nim nadzieja pomyslałam. I nie pomyliłam się. Przeprowadził pełną diagnostykę, nie tak jak poprzedni lekarze, dokładnie wysłuchał, wyjaśnił sporo kwestii. Bo okazało się niestety, że mój problem jest faktycznie poważniejszy, a kwestia słabego widzenia jest tylko jedną z konsekwencji problemu. Cieszę się, że w końcu trafiłam na lekarza z powołaniem, który aktualizuje wiedzę, a nie tylko czerpie z tego co na studiach się nauczył. Teraz wiem już jakie działania lecznicze trzeba podjąć. Dziękuję i serdecznie polecam dr Hanarza :)

Bardzo dobry okulista

W ubiegłym miesiącu byłam pierwszy raz na wizycie u dr Marka Hanarza. Zrobił na mnie jako lekarz bardzo dobre wrażenie. Przeprowadził dokładny wywiad lekarski, badania, powiązał wiele faktów i postawił trafną diagnozę, bo już odczuwam pozytywnie wdrożone przez pana Doktora leczenie. Oprócz tego dr jest niezwykle kulturalny i ciepły. Trzeba też przyznać, że praktyka Okoakcent jest też dobrze wyposażona w nowoczesny sprzęt, badania miałam robione na miejscu. Serdecznie dziękuję za dobrą opiekę lekarską i polecam dr Hanarza :)

Lekarz godny zaufania

Polecam serdecznie dr Marka Hanarza i Okoakcent. Lekarz o profesjonalnym podejściu do pacjenta, a najważniejsze, że rzeczowy i posiadający dużą wiedzę. Postawił trafną diagnozę choroby moich oczu, której inni okuliści nie brali pod uwagę. W porę udało się wdrożyć leczenie. Jeśli ktoś szuka zaufanego okulisty to dr Hanarz zdecydowanie zasługuje na tę opinię.

Prawdziwy specjalista

Dr Hanarz jest bardzo dobrym specjalistą, który faktycznie zna się na tym co robi. W ciąży bardzo pogorszył mi się wzrok, wielu lekarzy mówiło, że konieczny będzie przez to poród za pomocą cesarskiego cięcia, że nie wiadomo jak będę widzieć po porodzie. Sugerując się dobrymi opiniami o doktorze Hanarzu zdecydowałam się jeszcze skonsultować w Okoakcent. To była najlepsza decyzja. Doktor mnie uspokoił, wszystko wyjaśnił, po dokładnym badaniu stwierdził, że poród siłami natury nie pogorszy mi wzroku, a po ciąży wzrok wróci do normy. Zaufałam mu i słusznie - było tak jak powiedział. Inni lekarze wprowadzili mnie w błąd, on jako jedyny udzielił mi fachowej porady i pomocy. Dziękuję :)

Zadowolona pacjentka

Po raz pierwszy wybrałam się do Okoakcent, ponieważ namówiła mnie do tego teściowa, która regularnie odwiedza gabinet i doktora Hanarza. Pełen profesjonalizm i niezwykle miłe podejście do pacjenta sprawiają, że z chęcią będę odwiedzać to miejsce.

Stała pacjentka

Jestem pacjentką Pana doktora Hanarza już od dobrych kilku lat. Kiedy tylko Pan doktor wykrył u mnie astygmatyzm chodzę regularnie na kontrolę. Za każdym razem Pan doktor sprawdza, czy wada się nie pogłębia i robi ewentualnie korektę na szkłach. Wizyta za każdym razem przebiega bardzo miło, a Pan dr Hanarz to przesympatyczny człowiek. Do tego specjalista w swoim fachu, do którego mam pełne zaufanie!

Pełen profesjonalizm

Byłem pierwszy raz u Pana doktora Hanarza w zeszłym tygodniu i jestem bardzo zadowolony z wizyty jak i samego doktora. Pan doktor to bardzo miły człowiek, który umie pożartować i porozmawiać z pacjentem. Wyjaśnia wszystko powoli i zrozumiale. Do tego jest człowiekiem o dużej wiedzy medycznej, któremu można zaufać. Mam wadę wzroku, która musi być kontrolowana, dlatego z chęcią będę zaglądał do gabinetu Okoakcent w Krakowie.

Godny polecenia

Chodzę do Pana doktora Hanarza i gabinetu Okoakcent już od długiego czasu. Jestem w pełni zadowolona ze świadczonych tam usług i z uprzejmości Pana doktora. To bardzo sympatyczny człowiek! Widać, że ma dużą wiedzę, a oczy są jego pasją. To doktor z powołania.

© by OKOAKCENT - klauzula informacyjna o stosowaniu RODO - RODO - oświadczenie - zgoda english version
okulista Kraków, okulista Marek Hanarz strony internetowe Kraków - propages.pl - eNeRGy CMS 2.0