okulista Kraków
OKOAKCENT
Specjalistyczna praktyka chorób oczu
okulista Kraków
Dr n. med. Marek Hanarz
Specjalista chorób oczu
Dr. med.univ.
Logowanie (jeśli nie masz jeszcze konta to załóż konto za darmo!)

FORUM OKOAKCENT

Witamy w forum dyskusyjnym gabinetu okulistycznego OKOAKCENT

Warto odwiedzić to miejsce i pana doktora

Od wejścia do gabinetu widać pełen profesjonalizm i ludzkie podejście do pacjenta. Pan doktor Hanarz to bardzo miły i sympatyczny człowiek, któremu można spokojnie powierzyć swój wzrok. Warto też zapłacić więcej, ale mieć pewność, że diagnoza została dobrze postawiona, a my będziemy spokojni o nasze oczy.

Specjalistyczny gabinet

Lubię zaglądać do gabinetu Okoakcent i Pana doktora Hanarza. Wolę dopłacić trochę więcej za prywatną wizytę, ale mam wtedy pewność, że płacę za jakość. Pan doktor to bardzo kompetentny człowiek, a do tego bardzo miły. Umie podejść do pacjenta, a nawet pożartuje. Widać, że ma ogromna wiedzę, a ta praca to jego powołanie. Z chęcią jestem stałym pacjentem.

witam

Zastanawiam się nad wizytą u okulisty. Często bolą mnie oczy i potrzebowałabym fachowej opieki i diagnozy podejrzewam u siebie jaskrę ale przecież to wcale nie musi być to. Chcę odwiedzić Centre de la Vision bo słyszałam wiele dobrych opinii ktoś z Państwa był tam?

profesjonalny gabinet

Lubię zaglądać do gabinetu Okoakcent. Pan doktor Hanarz to specjalista, który dba o swoich pacjentów. Trzeba zapłacić za wizytę, ale płaci się za jakość. Tutaj widać to gołym okiem. Dodatkowo pan doktor to bardzo miły człowiek i specjalista. O oczach wie chyba wszystko!

Zaufałem

W gabinecie Okoakcent leczę sie już od dawna. Lubię tam zaglądać, ponieważ zawsze mogę liczyć na profesjonalne badanie, miłą obsługę i dobre podejście do pacjenta. Pan doktor Hanarz to bardzo kompetentny człowiek, któremu można zaufać.

Świetny gabinet!

Już na pierwszy rzut oka wchodząc do gabinetu Okoakcent widać, że jest to miejsce profesjonalne i takie gdzie panuje bardzo przyjazna atmosfera. pan doktor Hanarz bardzo dba o swoich pacjentów, umie doradzić, zbadać, odpowiedzieć na każde pytanie. Jest do tego bardzo miły i pomocny. Cały czas z uśmiechem na twarzy. lubię tam zaglądać bo wiem, że jestem pod świetną opieką.

Dobry specjalista

Leczę jaskrę w gabinecie pana doktora Hanarza. Lubię tam zaglądać, ponieważ zawsze mogę liczyć na profesjonalną obsługę i zrobienie badań. Pan doktor zawsze bardzo przykłada się do każdej wizyty. Widać, że oczy to jego pasja, bo pracuje z uśmiechem na twarzy. Warto dopłacić za prywatną wizytę i mieć pewność, że zostało się dokładnie zbadanym.

Profesjonalna obsługa

Gabinet Oko akcent jest bardzo dobrze wyposażony. Widać, że to profesjonalny gabinet, gdzie nie tylko można przyjść na wizytę, ale także zrobić sobie badania. Pan doktor Hanarz to specjalista, któremu naprawdę można zaufać. Doradził mi w doborze soczewek. Oprócz tego to bardzo miły i sympatyczny człowiek.

Zawsze pomocny

Zawsze mam pewność, że odwiedzając Pana doktora Hanarza i gabinet Oko akcent uzyskam pomoc i dobrą poradę. Pan doktor ma wiedzę, doświadczenie i jest bardzo miłym człowiekiem. Oczy to nie przelewki i trzeba o nie dbać. A ja powierzyłam je w dobre ręce.

Bardzo dobry gabinet!

Już z daleka widać, że to bardzo profesjonalny gabinet, gdzie można uzyskać fachową pomoc i poradę. Pan doktor to bardzo kompetentny człowiek, który wie bardzo dużo. A do tego jest niezwykle miły i uprzejmy, a to też jest ważne. Leczę u niego sporą wadę wzroku i za każdym razem na wizycie jestem w pełni zbadany.

© by OKOAKCENT - klauzula informacyjna o stosowaniu RODO - RODO - oświadczenie - zgoda english version
okulista Kraków, okulista Marek Hanarz strony internetowe Kraków - propages.pl - eNeRGy CMS 2.0