okulista Kraków
OKOAKCENT
Specjalistyczna praktyka chorób oczu
okulista Kraków
Dr n. med. Marek Hanarz
Specjalista chorób oczu
Dr. med.univ.
Logowanie (jeśli nie masz jeszcze konta to załóż konto za darmo!)

FORUM OKOAKCENT

Witamy w forum dyskusyjnym gabinetu okulistycznego OKOAKCENT

Specjalistyczny gabinet

Odwiedzam Pana doktora Hanarza już od dłuższego czasu. Mam do niego pełne zaufanie, ponieważ doktor ma duże kompetencje i umiejętności. Jest do tego bardzo miłym człowiekiem, a to wśród doktorów teraz rzadko sie zdarza. Gabinet Oko akcent jest bardzo dobrze wyposażony, można tam zrobić badania.

Specjalista pierwszej klasy

Uważam, że warto się wybrać na wizytę do pana doktora Hanarza. Jest to bardzo dobry specjalista, któremu rzeczywiście można zaufać. Do wizyty namówiła mnie żona, ponieważ sama chodzi do pana doktora. Okazało sie, że wizyta była konieczna, bo mam dużą wadę wzroku, którą od razu zaczęliśmy leczyć. Cieszę się, że trafiłem w ręce tak dobrego specjalisty.

Godny polecenia

Pan doktor to specjalista w swojej dziedzinie. Lubię chodzić do niego na wizyty do gabinetu Oko akcent. Ufam tylko jemu. Pomogł mi w chorobie oczu, gdzie myślałam, że już będę się borykać z przykrym problemem. bardzo mu za to dziękuję. Teraz jestem stałym pacjentem i chodzę na kontrole.

Bardzo dobry gabinet

Zaglądam od dawna do gabinetu Oko akcent, ponieważ tylko tam mogę sobie zrobić wszystkie badania. Pan doktor bardzo dobrze ocenia wyniki badań i jestem spokojny o swój wzrok. Mam do Pana doktora pełne zaufanie i zostałem stałym pacjentem.

Tak się zastanawiam....

Właśnie czytam o gabinecie OKOAKCENT, wszystko elegancko, profesjonalnie, ale........przeraził mnie cennik!!! Przecież to nie jest możliwe, aby pacjent zarabiający 1500 zł pozwolił sobie na wizytę w tym gabinecie. Ale w życiu to już tak bywa, biednym zawsze wiatr w oczy... Mimo to, życzę wielu sukcesów w leczeniu tych bogatych.

Gabinet OKOAKCENT

Przejrzałam cennik i doznałam szoku.... Kogo stać na wizytę w tym gabinecie? Powodzenia w leczeniu bogatych.
Karolcia

Dobre podejście

Owszem ceny są wysokie, ale odpowiednie do jakości. Warto więcej dopłacić, ale skorzystać z profesjonalnych badań i mieć pewność, że jest się dobrze leczonym. U mnie pan doktor przypadkiem wykrył cukrzycę, więc jestem mu za to ogromnie wdzięczny.

profesjonalista

Oko akcent to jeden z lepszych gabinetów jaki odwiedzałem. Do tego Pan doktor Hanarz jest bardzo miłym i wyjątkowym człowiekiem. Umie posłuchać pacjenta, co w tych czasach rzadko się zdarza. Jest cierpliwy i odpowiada na pytania. Usługi sa na bardzo wysokim poziomie, więc warto dopłacić za jakość.

Polecam

Zaglądam do oko akcent już od dosyć dawna. Mam pełne zaufanie do pana doktora Hanarza. Ufam mu we wszystkich kwestiach. Gabinet jest bardzo dobrze wyposażony, można tam zrobić wszystkie podstawowe badania, a także zasięgnąć profesjonalnej konsultacji. Pan doktor posiada dużą wiedzę i potrafi rozmawiać z pacjentem.

Dobrze wyposażony

Gabinet Oko akcent jest bardzo dobrze wyposażony w specjalistyczny sprzęt. Na miejscu można sobie zrobić na przyklad tomografię oczu, co jest bardzo wygodne. Pan doktor Hanarz to bardzo dobry specjalista i widac to od razu. bardzo mi pomógł, więc ufam jego kompetencjom i zaglądam tam jako stały pacjent.

© by OKOAKCENT - klauzula informacyjna o stosowaniu RODO - RODO - oświadczenie - zgoda english version
okulista Kraków, okulista Marek Hanarz strony internetowe Kraków - propages.pl - eNeRGy CMS 2.0