okulista Kraków
OKOAKCENT
Specjalistyczna praktyka chorób oczu
okulista Kraków
Dr n. med. Marek Hanarz
Specjalista chorób oczu
Dr. med.univ.
Logowanie (jeśli nie masz jeszcze konta to załóż konto za darmo!)

FORUM OKOAKCENT

Witamy w forum dyskusyjnym gabinetu okulistycznego OKOAKCENT

Uczęszczam regularnie

Jestem już stałą pacjentką pana doktora Hanarza. Do gabinetu okoakcent chodzę już od dawna. Tylko tutaj jestem dobrze traktowana, bardzo profesjonalnie przebadana, dobrze przyjęta i zdiagnozowana. Pan doktor to bardzo miły człowiek, z którym mozna porozmawiać.Zawsze wysłucha i doradzi. Ma doświadczenie i na prawdę można mu zaufać.

Ulubiony!

Do gabinetu okoakcent przychodzę już od dłuższego czasu. Moja wada wzroku musi być cały czas monitorowana. Z chęcią odwiedzam pana doktora Hanarza, ponieważ zawsze wizyty są w pełni profesjonalne. Pan doktor nigdy nie zbywa pacjenta, zawsze porozmawia i jest otwarty na wszelkie pytania. A ja zawsze mam mnnóstwo pytań, na które zresztą pan doktor potrafi szczegółowo odpowiedzieć. Zostałam już stałą pacjentką.

Bardzo dobry gabinet

Jestem już tutaj stałym pacjentem. Uważam, że do gabinetu okoakcent warto się udać, aby zobaczyć jak powinien wyglądac profesjonalny i dobrze wyposazony gabinet. Jak powinna wyglądac wizyta i jak przebiegać. Ponieważ tutaj wszystko wygląda i odbywa się profesjnalnie! Jestem bardzo zadowolony i będę wracał.

Uczęszczam od dawna!

Do gabinetu Okoakcent uczęszczam już od dawna. leczę tam swoją dosyć dużą wadę wzroku, co musi być cały czas kontrolowane. Mam po prostu zaufanie do pana doktora i wiem, że w razie potrzeby może mi na miejscu wykonać wszystkie niezbędne badania, odczyta je i da zalecenia. Jestem zadowoloną pacjentką.

Jestem stałą pacjentką

Do gabinetu Oko akcent chodzę od lat, ponieważ uważam, że to najlepszy gabinet w mieście. W pełni specjalistyczny, świetnie wyposażony. Ceny nie sa niskie, ale uważam, że odpowiednie do renomy tego gabinetu. Warto tutaj naprawdę przyjść i przekonać się na własne oczy, że to dobry gabinet i profesjonalna obsługa.

Jeden z lepszych

Oko akcent to jeden z lepszych gabinetów w Krakowie. Przede wszystkim dlatego, że jest bardzo dobrze wyposażony, w nowoczesny sprzęt. Można tam zrobić sobie bardzo dużo różnych badań i przebadać się pod rożnym kątem. A pan doktor to bardzo miły i sympatyczny człowiek.

Specjalistyczny gabinet

Uważam, że oko akcent to jeden z lepszych gabinetów okulistycznych w krakowie. Przede wszystkim dlatego, że można tam zrobić wszystkie szczegółowe badania, nawet tomografię. A rzadko można spotkać tak dobrze wyposażony gabinet, w tak dobry sprzęt medyczny.

Zadowolony pacjent

Jestem w pełni zadowolony z usług świadczonych w gabinecie okoakcent w krakowie. Uważam, że to bardzo dobry i specjalistyczny gabinet okulistyczny. Można tam zrobić wszystkie badania i zostać zdiagnozowanym przed jednego z lepszych lekarzy okulistów. A do doktora mam pełne zaufanie.

Specjalistyczny

Bardzo dobry i specjalistyczny gabinet. Dzięki temu, że jestem tu stałym pacjentem, moj wzrok jest cały czas kontrolowany w profesjonalny sposób. mam tutaj dostęp do sprzętu i wszystkich niezbędnych badań. warto dopłacić za wizytę, ale miec pewność, że wszystkie badania wykonuje sę w jednym miejscu i jest się dobrze leczonym.

Najlepszy w Krakowie

Jestem stałą pacjentką i do gabinetu Okoakcent uczęszczam regularnie. Mam pełne zaufanie do pana doktora Hanarza i ufam tylko jemu. Poprowadził mnie świetnie przez chorobę, za co jestem mu ogromnie wdzięczna. Wzrok to dla mnie wszystko.

© by OKOAKCENT - klauzula informacyjna o stosowaniu RODO - RODO - oświadczenie - zgoda english version
okulista Kraków, okulista Marek Hanarz strony internetowe Kraków - propages.pl - eNeRGy CMS 2.0